×

Ostrzeżenie

Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_tags, Nie znaleziono komponentu..

Logistyka

logistyka

Baza Transportu

Szeroki zakres działalności, wysoka produkcja oraz przestrzenne rozmieszczenie obiektów należących do Spółdzielczej Agrofirmy Witkowo wymagają działania sprawnego systemu logistycznego. Jego trzonem w Agrofirmie jest Baza Transportu. Zakład ten spełnia trzy główne zadania:

Transport wyrobów spółdzielni do sklepów i hurtowni

Baza Transportu zapewnia całkowitą obsługę transportową na linii Przetwórnia Mięsa i Drobiu a Sklepy i Hurtownie oraz dostarcza produkowane w Spółdzielni jaja z Zakładu Pakowania Jaj do sklepów i hurtowni. Jest to zadanie najważniejsze ponieważ podstawą działania jednostek handlowych z logiem Agrofirmy są szybkie codzienne dostawy świeżych wyrobów. W tym celu Baza Transportu wykorzystuje specjalistyczny tabor chłodniczy ( 14 samochodów do 3,5 tony i 13 samochodów od 3,5 do 10 ton ), który każdego dnia od wczesnych godzin rannych ( a czasem nocnych ) niezależnie od pogody i pory roku wyrusza w trasy do każdego sklepu i hurtowni należących do Agrofirmy

Transport pasz

Baza Transportu zapewnia także obsługę transportowa Mieszalni Pasz w Kolinie. Każda z niemal 55 tysięcy ton mieszanek treściwych produkowanych w Agrofirmie jest dostarczana na Spółdzielcze fermy przez specjalistyczne samochody do transportu pasz. Codziennie około 200 ton mieszanek paszowych niezależnie od pogody i pory roku jest w szybki higieniczny sposób dostarczane na fermy. To ważne zadanie Zakład transportowy realizuje za pomocą ciągników siodłowych ze specjalistycznymi naczepami o ładowności 8 i 20 ton.

Transport zboża, rzepaku i buraków

Baza Transportu posiada także 6 ciągników siodłowych z naczepami do przewozu ładunków masowych. Są one wykorzystywane głównie do przewozu zbóż i rzepaku z pola do magazynów w Kolinie. Samochody te zapewniają także transport buraków cukrowych z pól Agrofirmy do Cukrowni Kluczewo.

Oprócz powyższych podstawowych zadań Baza Transportu wspomaga Zakłady Agrofirmy w innych zadaniach transportowych oraz dokonuje konserwacji urządzeń melioracyjnych.

FacebookTwitterGoogle Bookmarks

praca animacja

banerek wolowina kulinarna v02

Sprawdź Promocje!

  Obowiązuje w dnia 01.04.2020 r.

Kurczak św.  4,99 zł/kg
 Filet św. 12,99  zł/kg
 Porcja ros.  1,99  zł/kg
     

 

 

 

 

rok-zal-module

Polub nas na Facebook'u