×

Ostrzeżenie

Wystąpił błąd podczas wczytywania komponentu: com_tags, Nie znaleziono komponentu..

Jubileusz Agrofirmy 70 lat

 Jubileusz 70

Spółdzielcza Agrofirma Witkowo to polska firma z tradycjami. 23 lutego Świętujemy swój JUBILEUSZ - 70 lat. Filozofia naszej marki to wysoka jakość oferowanych produktów, która wiąże się ściśle z motto firmy - OD POLA DO STOŁU- hasło to odzwierciedla nasz kierunek działania. Dziś w spółdzielni pracuje trzecie, a nierzadko czwarte pokolenie tych, którzy ją tworzyli od początku. Od 1958 r Spółdzielczą Agrofirmą Witkowo zarządza Prezes Marian Ilnicki. AGROFIRMA to pewne żródło pochodzenia wszystkich oferowanych produktów. Świętuj z nami nasz Jubileusz. Zapraszamy do firmowych sklepów na promocje i udane zakupy.

E-sklep zaprasza z szerszą ofertą produktów

Zdjecie sklep internet

Tresc sklep

 

Drugi sklep w Łobzie

Zapraszamy do nowo otwartego w dniu 15 stycznia drugiego sklepu mięsnego w Łobzie.

Sklep mieści się na ul. Mostowej 8 w sąsiedniej lokalizacji z KIK i Biedronka. Parking przed sklepem.  Lokalizacja pierwszego sklepu w pobliżu NETTO nie ulega zmianie. Zapraszamy na atrakcyjne promocje.

Codziennie dostawa świeżego towaru. Przyjmujemy zamówienia na imprezy okolicznościowe. Na życzenie klienta ubijamy mięso na stekerze, mielimy, plasterkujemy wędliny oraz pakujemy produkty próżniowo. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

Łobez2

Od dzisiaj Agrofirma zaprasza do E-sklepu

Od dziś startujemy z firmowym sklepem internetowym. Każdy zainteresowany naszymi asortymentami  będzie mógł złożyć zamówienie online wybierając tym samym termin realizacji i dostawy do wybranego stacjonarnego sklepu firmowego. W ofercie internetowej są obecnie dostępne tylko elementy wołowe. Strona będzie działała pod adresem: www.esklep.agrofirmawitkowo.pl

Szczegóły w regulamie dostępnym na stronie www.esklep.agrofirmawitkowo.pl

esklep

 

Stoisko w Dobrej w nowej odsłonie

Już otwarte stoisko mięsne w Netto w Dobrej. Zapraszamy na przedświąteczne zakupy. Codziennie dostawa świeżego towaru. Przyjmujemy zamówienia na paczki świąteczne. Na życzenie klienta ubijamy mięso na stekerze, mielimy, pakujemy próżniowo, tniemy na steki.

Police

Zapraszamy do Gryfina !

Po dłuższej przerwie ponownie otworzyliśmy drugi sklep w Gryfinie przy ul. Krasińskiego na Górnym Tarasie.

Codziennie dostawa świeżego towaru, szeroki wybór wędlin oraz wysoka jakość mięsa wołowego, wieprzowego, drobiu a przy tym oraz sympatyczna i profesjonalna obsługa sprawi, że zakupy będą przebiegać w miłej atmosferze. Zapraszamy do naszego sklepu :-)

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-piątek  7.00 - 17.00

Sobota 7.00 - 14.00

FacebookTwitterGoogle Bookmarks

praca animacja

banerek wolowina kulinarna v02

Sprawdź Promocje!

  Obowiązuje w dniu 19.02.2020 r.

Mięso z łopatki wp. 16,99 zł/kg
Jaja od Rolnika  7,99 zł/opak.
     
     

 

 

 

 

rok-zal-module

Polub nas na Facebook'u