Przystanek Witkowo - Agrofirma Witkowo

Imprezy okolicznościowe Stargard

Szukasz miejsca, gdzie możesz dobrze zjeść lub zorganizować imprezę okolicznościową?

Przystanek Witkowo
Stargard, ul. Wyszyńskiego 2a

Pyszne jedzenie i przyjazna atmosfera.

Przystanek Witkowo to wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie Stargardu. Dawniej funkcjonował na piętrze, nad sklepem mięsnym lokal gastronomiczny pod nazwą Szaszłykarnia. Obecnie na parterze został otwarty lokal w nowym wydaniu, pod nazwą Przystanek Witkowo, bo dosłownie można przystanąć tu na dobre jedzonko. Wyjątkowy klimat i wystrój na pewno przyczynią się do miłego pobytu. Wszystkie nasze dania przygotowywane są w oparciu o produkty najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby mieć pewność, że przygotowywane pyszne posiłki spełnią Wasze oczekiwania.

U nas nie ma nudy - nasze menu regularnie się zmienia, aby czerpać z sezonowych warzyw i owoców to co najlepsze. Każdy znajdzie coś dla siebie; od tradycyjnych dań typu schabowy, kurczak z rożna, szaszłyk do dań typu nugetsy, burger wołowy czy kebab na talerzu.

Poza daniami z karty możecie u nas zjeść pyszny Zestaw Dnia (zupa i drugie danie) - codziennie inny. Oferujemy także zakup obiadów w formie karty abonamentowej, dzięki której codziennie możecie się cieszyć świeżym, ciepłym i pysznym posiłkiem. W naszym lokalu serujemy również różnego rodzaju napoje oraz piwo. W sezonie letnim dodatkowo otwieramy ogródek gastronomiczny, aby na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni można było zatrzymać się na coś smacznego i zimnego.

Idealne miejsce na imprezy okolicznościowe

Zapraszamy do naszej Sali na piętrze. Elegancki wystrój wnętrza i pyszne dania sprawiają, że Przystanek Witkowo jest idealnym miejscem do wspólnego przeżywania różnych uroczystości. W naszym lokalu zorganizujecie chrzest, pierwszą komunię, urodziny, imieniny czy imprezę firmową. Menu na imprezy okolicznościowe Stargard jest ustalane indywidualnie, w oparciu o preferencje gości i charakter uroczystości. Lokal pomieści ok. 30-40 osób.

Dlaczego warto zorganizować komunię, chrzest lub urodziny u nas?

ingredients

Świeże składniki

Mięso od zwierząt z własnej hodowli
curry

Pyszne dania

według autorskich przepisów
dinner-table

Elegancki wystrój

idealny na uroczystości
menu (1)

Specjalne menu

ustalane również indywidualnie
toys

Kącik zabaw

dla dzieci

Zadzwoń i zarezerwuj lokal!

Przeżywaj szczęśliwe wydarzenia z nami.
Stargard, ul. Wyszyńskiego 2a